Veřejné zakázky

Veřejná zakázka malého rozsahu - Stavební úpravy spojovací chodby ZŠ a MŠ Chrášťany

Obec Chrášťany realizovala veřejnou zakázku malého rozsahu na výstavbu projektu "Stavební úpravy spojovací chodby ZŠ a MŠ Chrášťany". Projektovou dokumentaci a přípravu stavebního povolení zpracovala firma Doping s.r.o. V rámci vyhlášení této zakázky byly přímo osloveny odborné firmy na stavební práce a na dodávku oken a dveří.  Z obdržených nabídek na nová okna a dveře byla cenově nejvýhodnější nabídka firmy Window Holding a.s. (Vekra), nabídková cena 132.316,66 Kč bez DPH. Schváleno radou obce dne 29.6.2020. Na stavební práce jsme obdrželi 3 nabídky, z nichž byla na základě kritéria nabídkové ceny nejvýhodnější nabídka od firmy Š+H Bohunice s.r.o., která byla ve výši 649.377,46 Kč bez DPH. Schváleno radou obce dne 27.7.2020. Výstavba proběhla v srpnu. Kolaudační souhlas MěÚ Týn udělen dne 10.11.2020.

Projekt byl spolufinancován z dotačních prostředků POV Jihočeského kraje ( výše dotace 190.000 Kč ) a z prostředků poskytnutých od Nadace ČEZ ( 120.000 Kč ).

Veřejná zakázka malého rozsahu - Stavební úpravy spojovací chodby ZŠ a MŠ Chrášťany                                                     Veřejná zakázka malého rozsahu - Stavební úpravy spojovací chodby ZŠ a MŠ Chrášťany

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
* sod-stav-upravy-s-h-scan.pdf 358.1 Kb