Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik kol má motorka?

1-30 | 31-60 | 61-90 | 91-114 |
23.03.2012 ja ja@seznam.cz

Zajímavá diskuze... O tom co dělají žáci ZŠ a MŠ se dřív hodně starali komunisti a to jenom dokládá to, že v Chrášťanech jich ještě hodně je a pořád se hodně starají!!

12.03.2012 0000

Pravé Hoštice

01.03.2012 veronika chrastanska24@seznam.cz

Uvažujeme s manželem,že bychom se do Chráštan přestěhovali. Naše příjmení je Chrášťanských :-) písněte mi někdo jak se vám v Chráštanech žije....děkuji

29.02.2012 starosta starosta@chrastany.eu

To je tak, pořád se o tom mluví a něco šušká, ale přímo se zeptat nikdo nepřijde. Teď připravujeme kolaudaci, po obdržení kolaudačního souhlasu rada obce rozhodne. Zájemci ještě stále mohou dávat žádosti, zatím tu máme 4 zaevidované písemné žádosti. Vidím to tak, že vybraný nájemce bude moci začít s provozem zhruba se začátkem letní sezóny.

27.02.2012 Dotaz na OÚ dotaz007@email.cz

Chtěl jsem se zeptat,kdy bude otevřená hospoda v Doubravce. Pořád se o tom mluví,ale zatím se nic neděje.Díky Láďa

19.02.2012 Anna Velková

Ta naše povaha česká - budeme se stále starat o věci, do kterých nám opravdu nic není. Milé spoluobčanky, je mi velice líto, že tyto záležitosti řešíte na stránkách obce, které to k dobré prezentaci opravdu nedodá. Domnívám se, že pro tyto účely jsou vhodnější místa - sociální sítě apod. A co se týče již zmiňovaných příspěvků - ano, každý ať si zamete před svým prahem a zamyslí se sám nad sebou.

17.02.2012 Eva Čížkovská Eva.Cizkovska@seznam.cz

Padl tady v diskusi názor, že je čistě soukromá věc p. ředitelky jestli u ní - lépe řečeno u jejího syna- bydlí proti vůli matky sotva 15letá dívenka, která je žákyní ZŠ ,kterou vede.Osobně si nemyslím ,že to je čistě soukromá záležitost, ředitelka školy je veřejně činný člověk ,navíc ve školství , takže i její soukromí by mělo korespondovat s její prací a dětem ve škole určitě nevykládá, že takovéto jednání je správné.

14.02.2012 Reakce na omyl0... berusinka.22@email.cz

Jo takže protože Bára bydlí u paní ředitelky, tak škola nedostane dotace :-D velice vtipné tvrzení.... To opravdu mohou vymyslet jen lidé s fantazií a tu vy rozhodně máte. Více se rozepisovat rozhodně nebudu a budu si myslet své.

13.02.2012 Jiří Koudelka koudelka.jirik@centrum.cz

Dobrý den, reaguji na Vaši výměnu názorů. V internetových diskusích by se měla dodržovat určitá pravidla slušného chování a etiky. Mezi tyto patří, že přispěvatel má právo svobodně vyjadřovat své názory, ale nesmí při tom neoprávněně zasahovat do práv třetích osob (poškozovat jejich dobré jméno nebo zasahovat do jejich soukromí), dále by neměl zveřejňovat nepravdivé, polopravdivé nebo neověřené informace, zejména pokud by tímto poškodil jiné osoby. Také urážení nebo zesměšňování jiných přispěvatelů nebo osob by mělo být nepřípustné. To cituji jen zlomek zásad vkládání příspěvků do internetových diskusí. Byl bych rád, aby vkládání příspěvků do knihy návštěv webových stránek obce probíhalo podle těchto pravidel a aby se, pokud možno, vkladatel podepisoval pravým jménem. Není to přece žádná ostuda vložit dotaz, námět, připomínku atd. Co se týká "otázky" ohledně paní ředitelky ZŠ a MŠ, neznám přesně pozadí této záležitosti, ale myslím si, že je to čistě její soukromá věc. Co se týká otázky dotace na rekonstrukci ZŠ a MŠ, na vyšší rámec dotace již zřejmě nedosáhneme. Stále však máme možnost čerpat nižší dotaci. Více bude projednáváno na veřejném zasedání Zastupitelstva obce ve středu 15.2.2012 od 18:00hod., čímž Vás tímto srdečně zvu.

13.02.2012 Výchova dětí omyl0@email.cz

Ano souhlasím,KAŽDÝ AT SI ZAMETE PŘED SVÝM PRAHEM,a proto at si pani ředitelka udělá pořádek doma ve své rodině a pak si hraje na solidaritu nezletilých dětí!!!A pokud vím,tak MŠ a ZŠ Chráštany patří obci,když nedostanou dotace na ZŠ a MŠ,tak jste to právě všichni házeli na ,,vedení obce,,že oni nezažádali!!!!!Tak jak to teda je??

11.02.2012 Berusinka berusinka.22@email.cz

Nevím zda právě tenhle dotaz má být určený obecnímu úřadu. Co ten s tím má společného? Má níže jmenovanou žákyni vystěhovat? Nebo nechat paní ředitelku zavřít? Každý by si měl nejprve zamést před svým prahem a pak kritizovat a odsuzovat jiné. A starání se o to kde, kdo a s kým bydlí? To je snad čistě jeho soukromá věc. Ale to bychom nebyli na vesnici,že? Tady se totiž na každém hledají jen chyby a závidí si jeden druhému. A jak správně napsala pan starosta ,,něco se nepovede, může za to vedení." Proč tedy ti největší rýpálkové také nepřispějí k rozkvětu obce? Protože se to lépe remcá doma za oknem.

10.02.2012 Výchova mládeže a neb,děti v 15 pískaj a rodiče cvičí,nová doba!! omyl0@email.cz

Dobrý den,mám také jednu otázku,je naprosto normální,že pani ředitelka ZŠ A MŠ pani Machová,nechává u sebe bydlet žákyni 9.ročníku Barboru Jakubcovou,která chodí s jejím s 15 synem a zdílí spolu ve společném bytě??Pokud vim,matka s tím nesouhlasila a dcera utekla k otci,který jí má v péči a ten jí nastěhoval k pani Machové!!Přijde mi,že v dnešní době 15děti pískej a rodiče,,profesionál,který vychovává naší mládež do budoucna,,cvičí,no jo,nová doba!!

30.01.2012 starosta starosta@chrastany.eu

Také nemám rád neurčité řeči a slovní spojení "říká se" a "slyšel jsem" musím pouštět z hlavy. Kdybych se tím vším měl zabývat, tak nebudu mít čas na nic jiného. Stejně tak se nechci věnovat odpovědím někomu, kdo se ani nepodepíše. Ale přesto : napište nám konkrétní pravopisné chyby, které ve zpravodaji jsou, ať se případně můžeme poučit ( jinak jsem přesvědčen, že žádná úplně hrozná pravopisná chyba tam není ). Otázku odpovědnosti nemá cenu rozebírat, cokoliv se nepovede, tak za to může vedení obce. Jen je škoda, že se o dotace a další věci nikdo celá léta před nástupem současného vedení nezajímal ... Pokud někdo chce, nemusí čerpat ze zdrojů typu "proslýchá se" nebo se schovávat pod přezdívkou v internetové diskusi, ale může mi zavolat a o všem si můžeme popovídat.

29.01.2012 Chrastanak chrastanak@seznam.cz

...nechci aby to vyznělo špatně..jen nemám rád takovéto neurčité řeci a chtěl bych vědět jak to je, díky.

29.01.2012 Chrastanak chrastanak@seznam.cz

Dobrý den,chci se za velkou spoustu lidí na něco zeptat...proslýchá se, že díky současnému vedení přišla obec o spoustu milionů na dotacích. Když už děláte zpravodaj (ve kterých také jako lajk vidím spoustu pravopisný chyb), objasněte nám i tuto věc...

27.01.2012 x x@s.cz

Dobrý den, dnes jsem dostal nový zpravodaj. Přestože jsem laik a nejsem učitel jako naše vedení obce, našel jsem ve zpravodaji hrozné pravopisné chyby. Je to normální?

16.11.2011 Jana Benešová knihovnachrastany@seznam.cz http://www.knihovnachra.estranky.cz

- pro Jana Novotna fotky z Hubertských slavností(včetně reportáže TV RTA) najdete na: http://www.knihovnachra.estranky.cz/ http://www.facebook.com/O.K.Chrastany http://www.facebook.com/chrastany Pěkný den.

15.11.2011 Jana jana.novotna@seznam.cz

DObrý den, chtěla jsem se zepat zda budou vystaveny fotky z Hubertovských slavnosti? děkuji JN

15.07.2011 Pospíšilovi vpospisil84@seznam.cz

CHtěl bych pochválit vaši starost o internetové stránky obce.Je to o mnoho lepší než v předchozím období.Jen tak pokračujte i nadále! Moc vás všechny zdravím.

29.04.2011 Knihovna knihovnachrastany@seznam.cz http://www.knihovnachra.estranky.cz/

Aktualizované stránky Obecní knihovny.

08.04.2011 jaroslav vansa jvansa@seznam.cz

Vážení, žádám o sdělení náhradního termínu na kontrolu komínů. S pozdravem Jaroslav Vansa

06.04.2011 Lenka Dědičová lenkaded@gmail.com

Překvapení dne,možná i týdne,ne-li měsíce: Obecní knihovna Chrášťany-knihy co jsou v Tejně dlouhodobě nedostupné-okamžitě k mání-výborná organizace,přehlednost,informovanost.K dispozici i nové tituly pro všechny věk,kategorie .A to už vůbec nemluvím o web-stránkách-super.Budu chválit kudy chodit.Jen by si zasloužili lepši PC-tenhle dědeček chudák vypadá,že se brzo sesype a co pak? L.Dědičová

21.11.2010 PepaVom ouchrastany@centrum.cz

Díky za přání ! Pod Chrášťany spadají dále Koloměřice, Doubravka, Doubrava a Pašovice.

18.11.2010 Martina hmartina.avon@seznam.cz

Gratulujeme novému starostovi! Které všechny okolní vesnice spadají pod starostu Chrášťan? Děkuji